Кавказки Knot, Anji - и - зенит - наравно в мач от първенството в България

Среща на играчите ", Anji" и "Зенит" в 22-ия кръг на първенството на България завърши с резултат 1: 1.

Мачът се проведе днес в София.

Гол в "Anji" на 21-ата минута, отбелязан от Павел Яковлев. В 73-та минута на мача на "Зенит" Александър Кокорин имаше една цел, "Интерфакс".

Според резултатите от играта, която приключи в 20.53 MSK "Anji" с 24 точки е на 11-ти ред на таблицата на турнира.

• Повече от 10 хиляди военни учения, проведени в региона Волгоград

Военнослужещите от военните формирования на район Южен военен, разположени на територията на региона Волгоград, повдигнати на образователната пълна бойна готовност.

• Жител на Ставропол осъден за лъжлив слух за терористичната атака

Делото срещу жител на квартала Neftekumskogo, които съобщават, вградени в централната пазар, автогарата и експлозивите пожарната, изпратено до съда.

• Новият път ще свързва двата азербайджански село с население от 24000 души

Три милиона манат (около $ 1,8 милиона), заделени за изграждането на пътя, свързващ селата Зира и туркан.

• Жител на Азербайджан, заподозрян в опит да подкупи митничар Дагестан

38-годишният жител на Азербайджан е заподозрян в опита си да премине на подкуп митнически инспектор за багажа от коли на контролни точки на Дагестан обичаи.

Как играе Зенит и Анжи

Прокуратурата на "Жените на Дон" спряно главата

Защита на име Lapshin екстрадиране невъзможно да се решения по обжалване

4

Проверка на разходите за сватба Hahalevoy съдия дъщеря се обърна към исковете е юрист