Зенит - вързан с - Anji

Как играе Зенит и Анжи

София / AbsolutTV.ru / В навечерието на Зенит Санкт Петербург не успя да победи Анжи Махачкала в своята област. Преди мача "Anji" зае 11-то място в класирането на шампионата, България, и "Зенит" с ЦСКА сподели 2-ро място и продължаващото преследване на "Спартак".

В този мач беше друго важно събитие - "Зенит" символично сбогом на стадион "Petrovsky".

В стартовия състав "Зенит" включва: Gate - Андрей Лунев, Ибрахим Tsallagov, Бранислав Иванович и Николас Ломбертс Евгени Чернов, Havi Garsiya, Ернани, Жулиано и Дани, Артьом Dzyuba и Александър Кокорин.

Екипът Петербург обичайно заминава за активни атаки, но успешното изпълнение не е било. До 20-тата минута на притежаването на "Зенит" вече означава - 66%. Въпреки това, успехът, постигнат от гостите от "Anji". Parshivlyuk прострелян в дясно, и Павел Яковлев вкара топката под полите и топката прелетя в портата на домакините - 0: 1.

След "Зенит" изпусна топката продължава да си играе с натиска, но защитата на двойно нива проведе нападателят е станало по-трудно. Преди почивката, Санкт Петербург, синьо-бяло-сините се опита да възстанови преди почивката, но, без значение колко се опитва да надхитри Dziuba Кокорин съперници в минута преди съдийски сигнал, не успя да отбележи.

След почивката, екипът на Санкт Петербург, водена от Мирча Luchesku щастието не бързаше да помогне. Но след 10 минути Александър Кокорин победи два защитници "Anji" и мушна топката във вратата, резултатът се променя до 1: 1.

Играйте с "Anji" с такъв резултат, "Зенит" се е усложнена турнир ситуация, но шансовете на борбата за лидерство в Чешката република все още е там.