"Zenith": Лунев, Иванович, Lombaerts, черно, Tsallagov (Mack 86), Дани Хави Гарсия (Neto, 63), Juliano, Hernani, Dzyuba. # 17 #

"Anji": Yurchenko Parshivlyuk (Саид Ezatolahi, 78) Musaly, мазнини, Tetrashvili, Thomas Phibel Kac (Khubulov 73), Гулиев Яковлев, Форбс (Прудников, 66) Budkovskyy

Картички: Forbes, 19, Budkovskyy, 42, Гюлийев, 62, Ернани, 63, Томас Phibel, 81, Khubulov, 84, 90 Саид Ezatolahi

Премахване. Lombaerts, 55

90 + 2 "последния сигнал. Битката наравно!

90 "Друга карта в ръцете на един съдия. Dziuba получих от Саид Ezatolahi в разгара на битката.

89 'далечни разстояния стачка в изпълнението на дъното Саид Ezatolahi. Имаше скача и кът от посетителите. Бавен поток до далечната греда и топката лети покрай всички.

88 'на отговор фен. Превод от дясното крило към центъра от Дани - и не точно трябва да се върнете.

87 'Не давайте играчи "Anji" за провеждане на успешна атака на противника. Междувременно Яковлев удря извън зоната на сантиметри от гредата Лунев.

86 'Вместо Tsallagova на терена се появи Mac.

85 "Стандарт за домакините от левия фланг. Това е удар в близост до ъгъл на вратата от Дани. Юрченко лесно се хващат снаряд.

84 "Не може играчите," Anji "отиде на борсата. След фаул от Hubulova на Dziuba - Card.

82 'Out при изпълнението на "Зенит". Подаване на близката греда, топката излиза поле Саид Ezatolahi.

81 'карта в ръцете на съдията. Томас Phibel наказан за нарушение на тяхната половина и ще бъде опасно стандарт. Имаш Кокорин.

80 'Опит за играчи "Зенит" все още, за да спечели, но те са в малцинство, а времето остава изключително малка.

79 'засада поправки на чиито Артьом Dzyuba. Върни пас към десния край е прибързано.

78 'Parshivlyuk напуска границите на полето и се появи на поляната Саид Ezatolahi.

77 'GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL! Кокорин! Атака от левия край на полето. Отстъпка Център Чернова. Александър побеждава съсед защитник и бутна топката покрай вратаря.

76 'Засада улавя съдията играч, "Anji". Прудников малко се втурнаха на централната линия.

75 "Друга пауза в играта. Ляв да лежи на тревата легионер "Anji". Имаше представители на медицинския персонал.

73 смяна. Khubulov се появи на терена вместо Katsaeva.

72 "Доста лесно и уверено хванати играчи топката" Anji ". Далеч хвърлей да Parshivlyuk не беше точен

71 'Топката е под контрола на "Зенит". Подай топката между региона на център. Tsallagov в десния край, се хвърлят в полето е блокиран.

70 "Представяне на близката греда и топката се отклони в областта, до централната линия и след това над гредата. Изгубила.

69 'Tsallagov премества към далечния горен ъгъл. Кацав се премества топката в ъгъла. Дани на бала.

68 "Друга смяна в тръбопровода. Докато черно с Дани се опитва да мине отляво превода в десния край.

67 'далечни разстояния стачка пред вратата на домакините. Топката беше центрирана по дясното крило, но Лунев уверено вдигна снаряд.

66 'Прудников на поляната, вместо Forbes.

65 'Dzyuba взе черупката, обърна се и изстрел, но само на противника. Тя не трябва да бъде точен пас и удар замяна.

64 'на позиционен атака в изпълнението на "Zenith". Tsallagov в десния край, измества центъра и да премине в кутията.

63 'карта в ръцете на един съдия. Този път, Ернан бе принуден да се закачи. Гарсия напусна терена, и не е имало.

62 'Прекъсване на атака отива Гюлийев за провала на атаката и забавянето Ернани. Аяз не е особено съпротива на решението.

60 Подаване в центъра на наказателното поле, топката излиза в областта. Вторият удар от 11 метра, марка, и отново не е влошаване.

58 'атака Вентилатор "Zenith". Чернов с топката в левия край, и да се свържете Dziuba ще ъгъл.

57 "скоро ще бъде последвана от подмяна, докато играчите," Anji "продължи да атакува фланговете и натиска на противника.

56 'Топката е в полето метра на наказателното поле от "Зенит". Parshivlyuk удар срещна точно на главата на Иванович. Отричайки Tetrashvili - широк.

55 'фал съдията и ще бъде опасно стандарт. В същото време, червен картон в ръцете на арбитър.

54 'Междувременно Lombaerts губи черупка на ръба на собственото си наказателно поле и принуден да повали противника.

53 "Борбата в центъра на полето. Прихващане на топката и атаката по лявото крило Яковлев. Свързване Budkovskyy но за покриване.

52 'да мине топката между левия край чужденец наказателното поле на, преведени през полето на Кокорин. Преместването на центъра и Юрченко хваща снаряд.

51 'Дани Рисуване със съседите, Жулиано преминава към близката греда, и Томас Phibel успешно носи топката над гредата.

50 'собствениците втория опит отиват в настъпление, че е възможно да го направи при висока скорост. Chernoff премине от левия ръб и ъгъл.

49 "Досега всичко напред е блокиран. Принудително Tsallagov хвърляне далеч напред - не точно. Поставянето на от гости.

48 'Опит за да преместите централната линия се провали. Дълго подаване топка между домакините в тяхната половина.

47 'На половин работен ден, екипът направил без заместители. От първите минути на топката под контрол, "Зенит", но гостите на налягане.

46 "е започнал втори път. Ние ще продължим да гледате играта!

45 'Свирката издухва за почивка!

44 'карта в ръцете на арбитър. Budkovskyy против правилата разкъса атака на противника. Не е имало наранявания.

43 'Дани закачен Tsallagova по дясното крило, хранене в наказателното поле, за да четат и блокиран.

42 'Друг дух атака от домакините. Далеч хвърли Dziuba, но беше в положение на засада.

41 'на позиционен атаката на "Zenith". Превод на топката в десния край на Tsallagovu - не точно. Опитайте се да се добави в края на полувремето домакините.

40 'по дясното крило, Ернани опитваше да пробие през вратата, но това не беше точно малко.

39 'Корнер за изпълнението на "Зенит". Дани доставя до далечната греда и падането на наказателното поле, но съдията мълчи.

38 'A хандбал при изпълнение на играчи, "Зенит". Преходът към обидните гости. Дълги отливки не са точни.

35 'контраатака. Forbes пое топката на границата на наказателното непознатия, победи Lombaerts, се премества наляво и нарушил правилата.

34 'В последните няколко минути в даден момент далеч владение на топката в средата на терена. И накрая, последвана от атака на "Зенит", но без въздействие.

33 ', за да се забави играчите, "Anji". Хвърли от центъра на поле на десния фланг Katsaevu на игрището - не точно.

32 'Fat нарушил правилата, което затруднява противника да отбележи на втория етаж. Продължаване на борбата и фал в от Juliano.

31 "Втората вълна извърши фал в атаката на домакините. Ответни атаки от Forbes и финала Яковлев мишена.

30-Switched "Зенит" играчи в атака. Топка в десния край на полето, тичам към съседите и гостите победи черупка в посока към центъра.

29 'GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLL 0: 1! Хвърли топката към десния край, проксималната Katsaeva изпълнява. Budkovskyy премине към близката греда и завърши Яковлев нито един от собствениците не се очакват.

28 'Много от загуби в програмите, изпълнявани от групи. В същото време, за атака гостите.

27 'фен-отговор "Anji". Подай топката между флаговете и загубата. Ернани играе на Dziuba и отново се борят в центъра на полето.

26 'Dziuba се опита да пробие в половината от десния край на някой друг, но тя бързо се хванат Jirov.

25 'Гол удар Юрченко. Дейвид отново прекъсна средата на терена, но никой от неговите партньори не успяха да се придържат към корпуса.

24 'Гостуващият отбор трябва да свалям само топката до центъра на поле, но атаката на "Зенит" се случва. 66-34% владение на топката за домакините.

22 'Fan Атака "Anji". Кацав вдигна топката в центъра, е 15 метра и стреля в долната част на лявото подравняване на портата от Илия.

21 'спрете да гледате играта. Групи не са застрашени вратите на един друг, основната битка в средата на терена.

20 'Като топката в рамките на изпълнението на "Зенит". Борбата в центъра на полето. Отново плащам извън терена, но от крака Чернова.

19 'карта в ръцете на един съдия. Иванович на поляната и Forbes е наред. Продължи да атакуват играчи от Махачкала.

18 'леене десния край на атаката, "Anji". Lombert Forbes победи и отпадна в кръг. Той завърши с феновете на Silence кампания "Зенит".

17 'Не може собствениците организират бърз отговор, само на хвърлей обратно към фланг в вратар, в ръцете на Юрченко.

16 "Стандартът на гостите. Ball до центъра на полето. Тя захранващ площ и вратарят ръб Luneff успешно оперира на изхода.

15 'Ударът от страни извън границите на наказателно поле от Евгени Чернов. Защитникът изпрати топката над вратата.

14 'Дани топката влезе в наказателното поле и се измества към центъра на града. Jirov нокаутиран в последния момент топката от противник.

13 'позиционно пас топката между тях. Превод на топката в десния фланг. Играчите на София се опитаха да се простират на отбраната на противника, но без резултат.

12 'пробив отляво Чернова спира Кац. Стандартна с голямо разстояние от дома.

11 'доста активни групи започнаха среща. Играчите на "Зенит" отново с топката и дойдоха натиск от страна на посетителите.

10 'Прихващане на топката. Чернов отново с топката, а последният връзката Дани губи черупка на първа линия.

9 "Вторият опит приключи не е точна удар Дани слаб. удар Цел Юрченко, Дейвид избухна в центъра на полето.

8 'заснет от левия фланг с Чернов в посетителите на наказателното поле. С известни затруднения, но агрегиране "Anji".

7 "Зенит" отива в настъпление. Борба с по лявото крило и намеси посетители снаряд. Forbes не успя да повтори веднага двете.

6 'Кацав влезе в наказателното поле, храната към далечния горен ъгъл, Яковлев свален снаряд обратно на финала, но никой не отговори.

5 'Атака на изпълнението на "Anji" по лявото крило. Опитвайки се да се измести центъра е завършен или какво, или по-скоро на прехода в позиционната атака.

4 'Corner в изпълнението на "Зенит". Нахранете Дани на близката греда и топката се отклони в областта. Втората вълна и Dzyuba удари в ръцете на вратаря.

3 "Бих искала да отбележа отличната коефициент на заетост на трибуните" Петър ". Днес е последният мач, "Зенит" в този стадион.

2 'отбора са традиционните цветове за себе си. В първите минути на феновете в щандове мълчеше - жертви действие памет атака.

1 'звучи изходния съдийски сигнал. Мачът започна!